- ADATA

Цена
€90 41 / 176 83 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Ултра преносимият външен твърд диск Adata HV620S ви осигурява до 4TB пространство за съхранение на вашите важни файлове.
Той има ултра тънки форми и красив корпус със семпъл и елегантен дизайн, които ви гарантират, че ще съхранявате файловете си със стил и удобство, независимо къде ви отведе натовареният ви работен ден.Този твърд диск работи чрез стабилна и бърза USB 3.2 връзка и е съвместим с повечето устройства на пазара.Adata HV620S има интелигентен дизайн, който ще ви помогне да подобрите производителността си като същевременно с това намалява изискванията за физическо пространство.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 2 048 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Цвят | White |
| Други | Subtle and modern appearance; LED indicator shows transfer status; Scratch resistant surface; Dimensions: 121 x 81 x 21 mm, 201 g |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 2000 |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Изисква външно захранване | Не |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.25кг |
ADATA HV620S 2TB Преносим твърд диск – Бял
Съхранявайте до 2TB снимки, видеоклипове и документи с елегантния преносим твърд диск ADATA HV620S. Интерфейсът USB 3.2 Gen 1 осигурява бърз трансфер на данни, а тънкият бял дизайн лесно се побира във всяка чанта.
Ключови Предимства
- Огромен капацитет 2TB — Достатъчно място за вашата медийна колекция и резервни копия.
- USB 3.2 Gen 1 скорост — До 5 Gbps за бърз трансфер на данни.
- Тънък и преносим — Лек дизайн с гланцово бяло покритие.
- Plug-and-Play — Не изисква външно захранване; захранва се чрез USB.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 2TB |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Изисква външно захранване | Не |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- ADATA HV620S 2TB преносим твърд диск
- USB 3.0 кабел
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





